Eesti disaini päev

Tähistame Eesti disaini päeva Liiva-ATEs!  “Märka Eesti disainereid” loosungi all kutsutakse üles igaüht enda ümber uudishimulikuma pilguga ringi vaatama ja avastama Eesti disainerite loomingut!
Liiva-ATE on Võru kesklinnas asuv loomemaja ja Moodne Makramee stuudio asukoht! Paljud meie maja ateljeede uksed on lahti, toodetele on eripakkumisi ning 2. korruse kööginurgas teeme väikese kohviku - pakume iseküpsetatud hõrgutisi ja läheneva Eesti Vabariigi aastapäeva puhul ei puudu kohvikust ka kiluvõileivad.

Minu toas saab uudistada, kuidas üldse välja näeb üks makramee stuudio - mis töövahendeid ja materjale kasutan, kuidas tööd valmivad, kuidas tellida endale koju kardinaid, mis õpitubades saab osaleda jne. Kohe kaasa ostmiseks on makramee taimehoidjad, seinadekoratsioonid, ehted, makramee rõivaesemed ja õpitubade kinkekaardid.

Siinkohal on hea tutvustada ka minu häid ateljeenaabreid, keda veel Eesti disaini päeval külastada saab: DreamLamb (Hea tuju helkurid ja magnetid, õnnitlus- ja pulmakaardid), eleriinseim (nahast ja taaskasutatud tekstiilist kotid ja aksessuaarid), Happy Nature (kunst, valgustid, mööbel), JekaArt (töötubade kinkekaardid, mandalamaalid ja postkaardid), NaturalSolmann (taimetrükk ja Võrumaal kasvanud meriinode villast tehtud lõngad, Savivalge (keraamika), So:Me  (hõlmikkleidid, scrunchied, unemaskid).

Ühesõnaga hea võimalus mõnusalt aega veetma tulla ja suhtlema, ootame teid kõiki väga! Märkame Eesti disaini!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Jaga seda artiklit